Turbosound – tai minkštas skambesys be pašalinių garsų. Kokybės požymis yra, kai esant aukštam garso lygiui nėra jokių iškraipymų, o muzika sklinda taip, kad netrukdytų susikalbėti ir kartu leistų megautis muzika.

Milan M15 kolonėlė pagaminta iš kokybiškų medžiagų, yra subtilaus dizaino, tad nesunkiai ją galima pritaikyti bet kokioje aplinkoje, kas transportuojamo garso sistemoms yra privalumas, nes nereikia jų derinti nei prie vietos estetinės išvaizdos, puošti dekoracijomis ar kitaip slėpti, o tai yra svarbu tiems, kurių šventė nori atrodyti nepriekaištingai. Dar vienas pranašumas yra trys patogios rankenos: dvi iš abieju pusių ir viena viršuje. Dar vienas pliusas Milan’o stilingajam monitoriui.

Metas žvilgtelt į monitoriaus nugarėlę, kurioje yra sumontuotas D klasės stiprintuvas ir jo valdymo blokas. Čia rasime dvieju juostų ekvalaizerį, kuris praktiškai reikalingas tik nestandartinėse situacijose – kolonėlės su integruotais stiprintuvais yra visada sureguliuotos taip, jog skleistų švarų garsą visus parametrus nustačius nuliui. Kitaip sakant, nieko nereikia reguliuoti, nebent norima išgauti nestandartinio tipo garsą, štai kam reikalingas tik dviejų juostų ekvalaizeris, kuris kaip standartas daugumoje produktų susidaro iš trijų juostų (BASS, MID, TREBLE). Šalia minėto ekvalaizerio yra “BASS MODE” svirtis, kuri reikalinga naudojimui monitorių su, arba be žemų dažnių kolonėlės (SUB’o). Viskas labai paprasta: jeigu kolonėlė yra naudojama be sub’o, svirtelę pastatome ant A padėties ir kolonėlė nenupjauna žemų dažnių. Jei naudojama yra su sub’u, tam reikalinga svirtis B, kad sub’o ir monitoriaus žemi dažniai nesipjautų – tai labai svarbu mėgstantiems kokybę.

Priėjome prie patogiausio, mano manymu, privalumo šiame produkte, tai du garso šaltinio įėjimai. Pamėginsiu paaiškinti, kuom tai yra patogu: pvz esate renginių vedėjas, kurio garso sistema susideda iš mikrofono, garso šaltinio (dažniausiai jis būna kompiuteris), pulto ir vieno arba dviejų grotuvų. Dviejų įėjimų (INPUT) galimybės leis Jum atsisakyti pulto, kuris yra reikalingas pajungti mikrofoną, grotuvus bei kompiuterį ir tuo pat metu leis atsisakyti grotuvų. Tiesiog vienas įėjimas gali būti naudojamas mikrofonui, sekantis – kompiuteriui. Dar vienas, patogus dalykas yra garso intesyvumo reguliavimo svirtis prie kiekvieno signalo įėjimo.

Be visų šių privalumų kolonėlė turi dvi montavimo skyles apačioje, kurios leis garso sklidimą nukreipti tiesiai, arba kampu žemyn, jei kolonėlė stovi auksčiau. Taipogi yra “MIX OUT” galimybė, leidžianti garso signalą perduoti dar vienai kolonėlėi, o tai reiškia neribotą kiekį kolonelių.

Soundsolutions.lt džiaugiasi galėdami pasiūlyti Jums kokybę. Šios prekės techninius duomenis, jos nuomos sąlygas ir įkainius rasite mūsų kataloge.

Soundsolutions – nes kokybė visų svarbiausia.